Vitajte na našej stránke

MONT IRP SERVICE, s.r.o. je spoločnosť poskytujúca služby v oblasti montáže technologických celkov, výroby kovových konštrukcií, zámočníckej výroby a kovoobrábania ako aj údržby priemyselných závodov.MontIRP je už 10 rokov spoľahlivým partneromHlavnou devízou spoločnosti je schopnosť ponúknuť zákazníkovi okamžitý koncept riešenia situácie s možnosťou promptnej realizácie. Riešenia sú vždy postavené na vysokej kompetentnosti prístupu od inžinierskeho spracovania cez výrobu, dodávku a montáž, včítane nevyhnutných technických skúšok, osvedčení a certifikátov.


Spoločnosť má širokú škálu skúseností s riešením zákaziek od supervízie komplexných investičných akcií a projektov po individuálne čiastkové zákazky malého rozsahu.


Hlavným cieľom spoločnosti je spokojnosť zákazníka založená na neustále sa zvyšujúcej kvalite, načasovaní a profesionalite prístupu pri realizácii poskytovaných služieb. Spoločnosť pri poskytovaní služieb úzko spolupracuje so sesterskou spoločnosťou MONT IRP ŽILINA, spol. s r.o.Váš profesionálny partner

Váš profesionálny partner